Ефективне лікування алкоголізму та наркоманії

АНОНІМНО — ЦІЛОДОБОВО

0800 330 359

viber
alc
alc

Алкоголізм - не вирок

700 тисяч людей в Україні - алкоголіки. Такі офіційні статистичні дані в Україні. Щороку на облік ставлять приблизно 100 тисяч пацієнтів із таким діагнозом. Близько 85% з цих людей - чоловіки.

Згубна пристрасть до алкоголю має прямий зв'язок з психікою і генетикою людини. Фізіологічно воно проявляється, коли людський мозок починає сприймати алкогольні напої як необхідність для забезпечення життєдіяльності організму. Захворювання розвивається повільно і, як правило, на ранніх стадіях залишається непоміченим. Але лікування від алкоголю Львівпотрібно починати до моменту повної перебудови особистості.

 

Як проходить кодування алкоголізму Львів в наркоцентрі «Вибір+»

Дігностика
Оцінка фізичного і психологічного стану алкозалежного

У нашому реабілітаційному центрі пацієнти знаходяться далеко від звичного середовища, що дозволяє досягти стійкого стану і повного одужання навіть у запущених випадках. Лікування від алкоголізму починається з ретельної оцінки фізичного і психічного стану хворого, ступеня алкогольної залежності. Комплексний підхід до вирішення проблеми дозволяє грамотно підібрати тактику лікування.


Психологічна допомога
Визначення особистісної проблеми, що приводить до запоїв

На початковому етапі з пацієнтом працюють психологи, які підбирають дієві і безпечні методи усунення «ломки». Далі призначається медикаментозне лікування, що дозволяє вивести залежну людину зі стану запою. У деяких випадках застосовуються сильнодіючі заспокійливі препарати.


Медикаментозне лікування
Формування відрази до алкоголю

Кодування від алкоголізму в реабілітаційному центрі «Вибір +» здійснюється медикаментозним чином. Пацієнту призначають курс препаратів, які формують стійку відразу до будь-яких видів алкогольних напоїв. Медикаментозна терапія в комплексі з психотерапевтичної підтримкою допомагає людині повністю відмовитися від алкоголю, навчитися радіти життю.


Як вилікувати алкоголіка (Львів), щоб не було рецидивів

Після того як пацієнт залишає наш наркологічний центр Львів, протягом перших кількох місяців йому доводиться адаптуватися до тверезого життя. Це досить важкий час, тому у деяких колишніх алкоголіків трапляються рецидиви.

Потяг до алкоголю, особливо у важких випадках, зберігається досить тривалий час і супроводжується психічними, а також вегетативними порушеннями. Тому лікування алкозалежності Львів вимагає не тільки якісної моральної підтримки з боку родичів, а й підтримуючої медикаментозної терапії. Це дозволяє створити ідеальні умови для становлення якісної ремісії, запобігти рецидивам.

При виписці з реабілітаційного центру наші лікарі дають рекомендації і призначають спеціалізовані препарати, які знижують потяг і викликають стійку відразу до алкоголю. Приймати їх потрібно тільки відповідно до рекомендацій лікаря до поліпшення стану пацієнта. Правильний підбір медикаментів дозволяє повністю блокувати тягу до алкоголю, повернути пацієнта до нормального життя і попередити рецидивні стану.

Скільки коштує виведення із запою - Львів

Запій - частий супутник залежних від алкоголю людей. У запійному стані людина протягом тривалого часу не може відмовитися від вживання алкогольних напоїв. Неконтрольована тяга спостерігається на другій стадії алкоголізму. У цей період відбувається потужна інтоксикація організму, оскільки етанол через постійне вживання алкогольних напоїв просто не встигає виводитися з організму.

Якщо Вашого знайомого або родича наздогнала така біда, фахівці нашого реабілітаційного центру готові надати допомогу в умовах стаціонару або вдома. Наші послуги мають доступну вартість, тому при необхідності кожна людина може ними скористатися.

Ми не прагнемо заробити на проблемах пацієнтів, а намагаємося допомогти їм повернутися до нормального життя. Детальну інформацію про ціни на послуги реабілітаційного центру Ви можете дізнатися за телефоном, який вказаний на нашому сайті в розділі «Контакти». Ми гарантуємо пацієнтам:

  • анонімність лікування;
  • індивідуальний підхід з урахуванням психічного і фізичного стану;
  • максимально комфортні умови для проживання;
  • грамотно організоване дозвілля, який дозволяє відволіктися від згубної пристрасті;
  • повний супровід сім'ї протягом всього часу терапії.

У нашому штаті працюють кваліфіковані наркологи, психологи, психотерапевти. Всі лікарі мають багаторічний досвід, який допомагає позбавити пацієнтів від згубної залежності, повернути їх до нормального і головне - тверезого життя.

У нашому центрі проводиться не тільки лікування від алкоголю Львів, а й від інших видів залежності. Ми також допомагаємо пацієнтам позбутися ігроманії та наркоманії. Своєчасна і якісна терапія допомагає залежним людям подолати будь згубну пристрасть, сформувати нові життєві пріоритети, знайти нове положення в соціумі.