Ефективне лікування алкоголізму та наркоманії

АНОНІМНО — ЦІЛОДОБОВО

0800 330 359

viber
alc
alc

Давид Рязанов

Нарколог
Закінчив Харківський національний медичний університет, після чого навчався на кафедрі наркології в Харківській медичній академії післядипломної освіти. Вивчає інноваційні методи лікування наркологічних захворювань.
Стаж роботи 11 років

Ігор Ковтун

Психіатр-нарколог
Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, пройшов розширені курси за програмами психіатрія та наркологія. Спеціалізується на фізичному та психологічному відновленні наркологічних хворих.
Стаж роботи 7 років

Ігор Дрюк

Психотерапевт
Закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальностями психодіагностика і клінічна психологія, психологія розвитку. Пройшов курси психотерапії. Спеціалізується на консультуванні сімей наркозалежних, практикує арт-терапію.
Стаж роботи 12 років

Олексій Свердлов

Психіатр-нарколог
Закінчив Національний медичний університет ім. А. Богомольця за спеціальністю «Медична психологія». Пройшов цикли спеціалізації «Наркологія» в ХМАПО. Спеціалізується на психологічній сімейній адаптації залежних.
Стаж роботи 9 років

Володимир Кулик

Консультант по хімічній залежності
Закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. Горбачевського. Пройшов курси наркології і соціально-адаптивної психології.
Стаж роботи 8 років

Євген Нікольський

Психолог
Закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальностями загальна і соціальна психологія, пройшов курси з соціальної реабілітації алко- і наркозалежних.
Стаж роботи 8 років

Олександр Волошин

Психотерапевт
Закінчив Інститут консультування та психотерапії Асоціації психологів України. Спеціалізується на інтерперсональній психотерапії сімей, дітей та підлітків. Проводить психологічну діагностику.
Стаж роботи 10 років