Ефективне лікування алкоголізму та наркоманії

АНОНІМНО — ЦІЛОДОБОВО

0800 330 359

viber
alc
alc

Ігроманія - психологічне захворювання, яке характеризується надмірною пристрастю до комп'ютерних і азартних ігор, ігрових автоматів. Воно призводить до фінансових труднощів, психічних розладів. Найчастіше пацієнти не вважають свою пристрасть проблемою, тому лікування ігроманії Львів дається їм нелегко.
Захворювання розвивається по висхідній. У якийсь момент потяг стає настільки сильним, що для залежної людини перестають існувати інші принади життя.
Незважаючи на те, що ігроманія менш небезпечна для фізичного здоров'я, ніж алкоголізм чи наркоманія, вона сильно шкодить психіці. У залежних людей на тлі згубної пристрасті до ігор можуть виникнути такі розлади, як психоз, маніакальні стани, шизофренія. І, що найстрашніше, страждають від цієї патологічної пристрасті не тільки ігромани, а й їх оточення.

 

Лікування лудоманії (Львів) - повернення до нормального життя

"Невинна" розвага
що приводить до тяжких наслідків

На початковому етапі ігри сприймаються як невинна розвага, спосіб відволіктися від проблем в сім'ї або на роботі. Деякі намагаються за допомогою азартних ігор поліпшити своє фінансове становище і в якийсь момент повністю потрапляють в залежність від них.

Від ігроманії часто страждають діти та підлітки. В першу чергу це пов'язано з швидким звиканням, оскільки в цьому віці психіка людини ще не сформована належним чином. Зіткнутися з цією проблемою можуть і цілком дорослі люди. Але в даному випадку пусковим фактором є нереалізованість і неспроможність, яку вони намагаються компенсувати за допомогою ігор.


Заперечення залежності
що призводить до сильнішої залежності

Найчастіше в реабілітаційний центр для ігроманів звертаються родичі залежної людини. Перш за все, ігроман потребує якісної психологічної допомоги, яку готові надати наші фахівці. У реабілітаційному центрі «Вибір+» програма лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта.


Лікування ігроманії
як єдиний правильний шлях

Після того як поставлений діагноз і отримана повна картина клінічного випадку, лікарі приступають до лікування. Воно обов'язково включає в себе такі етапи, як:

  • медикаментозна терапія;
  • комплексна психотерапія;
  • індивідуальне заняття.

Головний метод психологічної реабілітації - заміна ігор. Фахівці намагаються знайти пацієнту нове захоплення, яке відверне його увагу від ігрової залежності. Ми також прагнемо змінити свідомість і напрямок мислення кожного хворого, навчити його справлятися з негативними бажаннями, управляти вчинками.

Поступово лудоман починає оцінювати свою поведінку і бачити реальні проблеми, намагається відлучитися від ігор, знайшовши їм здорову альтернативу у вигляді захоплення спортом, цікавого хобі тощо. Але для повного одужання часом буває недостатньо лікування і реабілітації.

Щоб запобігти рецидивному стану, протягом декількох місяців після закінчення терапії з пацієнтом працюють психологи. Він ділиться з лікарем своїми враженнями, досягненнями, переживаннями, емоціями. Тільки завдяки плідній співпраці ігромана з психологом вдається досягти стійкого стану і повного одужання.


Вартість лікування залежності від азартних ігор у Львові

Якщо Ви або Ваші близькі потрапили в ігрову залежність, постарайтеся максимально швидко звернутися за кваліфікованою допомогою в реабілітаційний центр «Вибір+». Наші лікарі мають багатий досвід роботи з пацієнтами, що страждають на лудоманію. Керуючись принципами індивідуального підходу, наші фахівці підберуть ефективну тактику терапії.

У нашому реабілітаційному центрі застосовуються тільки результативні методики лікування різних видів залежностей. Кожен пацієнт, який звертається за допомогою, може розраховувати не повну конфіденційність. Ми також надаємо ряд гарантій:

  1. Комфортне розміщення пацієнтів. У реабілітаційному центрі створені особливі умови, які створюють домашній затишок.
  2. Грамотно організоване дозвілля. Спортивні заходи, групові ігри, прогулянки дозволяють пацієнтам відволіктися від залежності.
  3. Екстрена допомога. При необхідності наші лікарі можуть надати термінову допомогу в реабілітаційному центрі або на дому.
  4. Супровід сім'ї. Невід'ємна частина лікування лудоманів, яка є однією з гарантій його успішності.

Курс терапії базується на ряді індивідуальних характеристик пацієнта (стать, вік, складність і тривалість захворювання). Для кожного окремого випадку розробляється унікальна програма терапії, тому однозначно сказати, скільки вона буде коштувати, складно. Якщо Ви хочете отримати консультації з питань ігроманія лікування Львів, зателефонуйте за телефонами, які вказані на нашому сайті.