Ефективне лікування алкоголізму та наркоманії

АНОНІМНО — ЦІЛОДОБОВО

0800 330 359

viber
alc
alc

Наркоманія - одна з гострих тем для сучасного суспільства. Це хвороба, яка тягне людину на соціальне дно, руйнує її особистість і здоров'я. Найчастіше самостійно позбавитися від залежності наркоман не в змозі, тому йому потрібен хороший нарколог Львів, який надасть якісну допомогу у вирішенні проблеми.

Найчастіше проблема стосується не тільки самого наркомана, а й оточення, адже він є джерелом небезпеки для суспільства. Залежна від наркотиків людина стає цинічною, аморальною, жорстокою, готовою піти на будь-які злочини заради чергової дози. Тому єдиним виходом з цієї ситуації є лікування наркозалежності.

У нашому реабілітаційному центрі «Вибір+» працюють фахівці з великим досвідом. Вони застосовують якісні препарати і новітні ефективні методики, які дозволяють позбавити пацієнта від пристрасті до заборонених речовин. Ми готові надати невідкладну допомогу залежним людям, в тому числі на дому.

 

Ефективне лікування наркозалежності - Львів

Попри те, що результат залежності від наркотичних речовин завжди однаковий, у кожної людини існують свої пускові чинники і особливості перебігу хвороби. На характер залежності впливає навколишнє середовище, стан в соціумі, психологічна реактивність, характер. Саме тому лікування завжди підбирається індивідуально, при цьому терапія завжди включає такі найважливіші етапи, як:

  • діагностика;
  • детоксикація організму;
  • блокування синдрому відміни;
  • усунення пристрасті до заборонених речовин.

З пацієнтами працює кваліфікований нарколог Львів, психотерапевт і психолог, при цьому реабілітація пацієнтів завжди починається після основних етапів терапії. Вона допомагає людині відновити своє становище в соціумі, знову знайти себе і нормальний психологічний стан. Для відновлення нормальної роботи мозку іноді застосовується апаратна терапія.

 

Як вибрати лікування для наркоманів в м. Львів

При роботі з наркозалежними людьми застосовуються різні методики, вибір яких залежить від безлічі факторів. Існує три ефективні методи боротьби з наркоманією:

 

Лікування медикаментами
для зняття ломки, детоксикації оргранізму і подальшої відмова від наркотиків

Робота з наркологом, психіатром. Досвідчений лікар може провести якісну чистку організму від токсинів, а також призначити курс медикаментозної терапії.


Психотерапія
для вирішення психологічних проблем особистості, які штовхають її на шлях наркоманії

Робота з психологом. Основне завдання фахівця - підвищити рівень особистісної організації залежної людини, допомогти йому розібратися з внутрішніми протиріччями і конфліктами.


Соціальна адаптація
і повернення до здорового життя

У процесі формування залежності людина сильно погіршує своє становище в суспільстві, втрачає здатність знайти і зайняти його. У цьому випадку тільки особиста практика наркомана, яка проходить під контролем фахівців, може вирішити проблему.


Чому потрібно вилікувати наркомана (Львів) проти його волі

В Україні примусове лікування наркозалежних людей найчастіше проводиться за рішенням відповідних органів або у відношенні неповнолітніх наркоманів. У більшості випадків воно починається після скоєння залежною людиною будь-яких протиправних дій.

Лікування пацієнтів проти їх волі ґрунтується на застосуванні методу інтервенції. Він передбачає формування у залежної людини нового бачення проблеми, бажання змінити своє життя в кращу сторону. Підбір мотивації передбачає застосування інтегрованого підходу. Переваги такої тактики очевидні:

  • мотивація у пацієнта формується за допомогою корекції мислення, тобто цілком добровільно;
  • багато пацієнтів після застосування методів інтервенції дають добровільну згоду на лікування;
  • в комфортних умовах реабілітаційного центру пацієнти можуть повноцінно проходити всі призначені процедури.

В рамках терапії проводиться повне очищення крові від отруйних і токсичних речовин, які накопичилися в організмі за період прийому наркотиків. Пацієнт також проходить повну діагностику, здає необхідні аналізи.

За результатами комплексного обстеження лікарі реабілітаційного центру «Вибір +» підбирають індивідуальний курс медикаментозної терапії, яка дозволяє привести до стабільності психічний стан пацієнта. Для закріплення змін в підсвідомості, формуванні нових життєвих принципів, поглядів, пріоритетів хворим призначають курс реабілітації.