Ефективне лікування алкоголізму та наркоманії

АНОНІМНО — ЦІЛОДОБОВО

0800 330 359

viber
alc
alc
Вплив алкоголізації загальну захворюваність населення «Вибір+». Львів

Вплив алкоголізації на загальну захворюваність населення

Звичка регулярно пити руйнує здоров’я не лише окремої людини, а й усієї нації. Чоловіків і жінок в Україні стає більше з кожним роком, паралельно з цим знижується народжуваність і зростає статистика захворювань серцево-судинних, шлунково-кишкових та інших патологій. Боротися із залежністю поодинці безперспективно – лікування алкоголізму у Львові має відбуватися у спеціалізованій установі з компетентними лікарями та комфортними умовами. У центрі «Вибір+» пацієнти проходять складний, але необхідний шлях до тверезості, позбавляючи себе численних проблем зі здоров’ям, включаючи безпліддя. Телефонуйте нам на гарячу лінію 0800 339 873 цілодобово – проконсультуємо та організуємо лікування анонімно!

Вплив токсинів на організм

Етанол відноситься до речовин, здатних викликати отруєння після внутрішнього прийому. Вважається, що невелика кількість алкоголю за вечерею не позначається на здоров’ї, тому тисячі людей щодня випивають. Але й малої дози вистачає, щоб порушити роботу внутрішніх органів, просто організм здатний відновлюватися, і до певного моменту ознаки патологій мало хто помічає. Не слід забувати, що етиловий спирт викликає залежність і при постійному вживанні стає причиною серйозної інтоксикації. Особливо небезпечними є тривалі періоди безконтрольного розпивання спиртного – їх здатний припинити лише виведення із запою у Львові у стаціонарі чи вдома. Втім, «тихий алкоголізм» та періодичні грандіозні пиятики при відмові від лікування зазнають не менше шкоди, причому не лише алкоголіку, але також родичам та майбутнім дітям.

Розглянемо детальніше, як алкоголь діє на основні органи та системи:

 1. У центральній системі порушуються біохімічні та нейромедіаторні процеси, відбувається викид гормонів радості, але після зменшення концентрації етанолу настає «відкат» у вигляді депресивного стану. У алкоголіків лікарі діагностують зменшення розміру головного мозку, також вони страждають від проблем із уважністю, пам’яттю, сприйняттям реальності, психічних відхилень.
 2. Серце у хворих на алкоголізм перестає нормально функціонувати – розвиваються кардіоміопатія, артеріальна гіпертензія, тахікардія, різні види аритмії, ІХС. У людей, які зловживають випивкою та відмовляються від лікування, підвищений ризик розвитку атеросклерозу, інфаркту та інсульту, гемолітичної анемії.
 3. Печінка як орган, призначений для нейтралізації токсинів, страждає від алкоголю насамперед. Багатьом алкоголікам діагностують гепатит та цироз.
 4. Регулярні поливання провокують зменшення вироблення лактази в шлунково-кишковому тракті, порушують водно-електролітичний баланс, що викликає діарею, а при запущеному алкоголізмі спричиняють некротизуючий панкреатит, онкології різних відділів кишечника.

Ефекти впливу алкоголю

Ефекти впливу алкоголю

З медичної точки зору спиртовмісні напої – це отрута, яку шкідливо приймати у будь-якій кількості. При цьому наслідки його розпивання прямо пропорційні:

 • міцність алкоголю;
 • тривалість вживання;
 • кількості, яку людина приймає.

Випиваючи, людина відчуває:

 • приплив гарного настрою;
 • бажання спілкуватися;
 • розслабленість м’язів;
 • звільнення від внутрішньої напруги;
 • легкість рухів.

Згодом сп’яніння починає супроводжуватися сплутаністю мови, порушеною координацією, дезорієнтацією, бажанням заснути, нудотою і блювотою тощо. Від токсину страждають серце, судини, легені, головний мозок, система кровотворення, репродуктивні органи, шлунок та кишечник, шкірні покриви тощо. Почавши пити, зупинитися складно, тут допоможе виключно стаціонарне лікування алкоголізму.

Ефекти впливу на репродуктивну систему

На початковій стадії алкоголізму спиртне, як здається залежним, робить їх активнішими у сексуальному плані. Збудження справді підвищується, але в міру прогресії хвороби ситуація радикально змінюється. Етиловий спирт проникає в яєчники та яєчка, тобто присутній у насінній рідині у чоловіків і може викликати проблеми з менструальним циклом у жінок. Чим довше людина п’є, тим більша ймовірність втрати репродуктивної функції, оскільки:

 • кількість та активність сперматозоїдів зменшуються;
 • місячні не наступають, відповідно, яйцеклітина не формується;
 • знижується лібідо у представників обох статей;
 • підвищується ризик зараження венеричними хворобами через незахищені інтимні зв’язки.

Досягти того, щоб лікування від алкоголю у Львові дало пролонгований ефект, а основна частина наслідків залежності була нейтралізована, вдасться за комплексного підходу. Важливо не тільки забезпечити очищення від токсинів та стабілізувати роботу серця, ЦНС, печінки тощо, але й зробити так, щоб алкоголізм знову не повернувся до життя людини. У РЦ «Вибір+» пацієнти проходять курс психокорекції та соціальної адаптації на основі програми 12 кроків, знаходячи впевненість у необхідності бути тверезими за будь-яких обставин. Завдяки нашому лікуванню сотні людей змогли стати щасливими та не втратили здатність стати батьками здорових дітей.

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *