Ефективне лікування алкоголізму та наркоманії

АНОНІМНО — ЦІЛОДОБОВО

0800 330 359

viber
alc
alc
Жіночий алкоголізм: 6 поширених помилкових фактів – «Вибір+». Львів

Жіночий алкоголізм: 6 поширених помилкових фактів

Не лише чоловікам, а й жінкам потрібне кваліфіковане лікування алкоголізму у Львові. Статистичні дані говорять про поступове зростання захворюваності серед жінок, причому частіше захоплюються випивкою молоді дівчата. Небезпечне захоплення призводить до тяжких наслідків: конфліктів, скоєння злочинів, моральної деградації, відмови внутрішніх органів і, зрештою, до смерті. У центрі «Вибір+» пацієнткам будь-якого віку готові допомогти у рятуванні від недуги, запропонувавши анонімне та комплексне лікування із застосуванням перевірених ліків та психотерапевтичних методик. Але щоб зважитися на проходження відновлювального курсу, потрібно повною мірою оцінити серйозність проблеми та не вірити міфам про жіночий алкоголізм.

Алкоголізм – переважно чоловіча залежність

Говорячи про пияцтво та запої, люди думають про чоловічу залежність. У цьому немає нічого дивного, оскільки у відсотковому співвідношенні хворих більше серед сильної статі. Але є тривожна тенденція до збільшення кількості алкозалежних дівчат. На одного п’яницю-чоловіка припадає 2,5 представниці прекрасної статі (нещодавно показник був у 2 рази вищим). До того ж суттєво зростає смертність від проявів та наслідків захворювання. При цьому серед пацієнток наркологічних центрів зустрічається безліч дітей та молоді. Особливістю жіночої адикції є прихований характер. Залежні п’ють поодинці, ховають алкоголь, можуть тиждень нічого не приймати, а у вихідні напитися. Зупинитись самостійно складно, як і визнати факт наявності проблеми.

Алкоголь впливає на всі організми однаково?

Алкоголь впливає на всі організми однаково?

Реакція на токсичні речовини залежить від різноманітних факторів, включаючи статеву приналежність. Дослідження показали, що жінки сильніше страждають від патогенного впливу спирту – їхній організм насичений жирами (у чоловіків у тканинах преважає вода). У рівній мірі страждає фізіологія та психічний стан. На швидкість розвитку недуги впливають:

 • вік;
 • швидкість обміну речовин;
 • статура (вага);
 • наявність хронічних хвороб ендокринної та інших систем;
 • гормональний фон;
 • тривалість вживання випивки;
 • міцність та обсяг алкоголю.

Якщо відкладати лікування алкоголізму у Львові, то доведеться зіткнутися з:

 • цирозом печінки;
 • порушеннями нервової системи;
 • алкогольним психозом, що загрожує летальним результатом;
 • тахікардією, артеріальною гіпертензією;
 • репродуктивною дисфункцією (аменореєю, аноргазмією);
 • тремором кінцівок;
 • суїцидальними думками.

Інші 4 помилкові факти

Є й інші міфи, які важливо розвіяти, щоб пацієнтки не сумнівалися у доцільності лікування та якомога раніше записувалися на консультацію до нарколога:

 1. Жінки починають випивати через наявність душевних травм. Справді, сильний стрес, наприклад, втрата родича чи пережите у дитинстві насильство можуть спровокувати адикцію. Але це не означає, що за відсутності подібних переживань дівчина не стане алкоголічкою. Причин надмірного захоплення пивом, вином або міцними напоями дуже багато, починаючи від бажання вирішити реальні життєві проблеми, закінчуючи нудьгою та дефіцитом яскравих вражень.
 2. Алкозалежні жінки обов’язково відносяться до нижчого прошарку суспільства. Насправді спитися може будь-яка: як бомжиха, так і респектабельна бізнес-леді або зірка шоу-бізнесу. Кількість грошей і статус ніяк не впливають на ризик захворіти, набагато більше значення має стійкість психіки та оточення.
 3. Якщо не пити багато, то алкоголізм не загрожує. Часто можна почути про нібито «безпечну» дозу алкоголю (0,5 л пива або 125 мл столового вина). Але будь-яка кількість етилового спирту небезпечна, особливо при регулярному вживанні. Речовина потрапляє у кров і циркулює у тканинах, постійно вимагаючи нову дозу для повернення приємних відчуттів чи усунення похмільного синдрому.
 4. Вилікуватися неможливо. Терапія передбачає детоксикацію та психокорекцію. У поєднанні вони дозволяють виробити правильну модель поведінки, досягнувши довічної ремісії. Досвід нашої клініки показує, що за своєчасного початку програми дівчата мають шанси бути щасливими, зберігаючи тверезість десятиліттями.

Безпечний вихід із запою Львів та інші послуги лікування алкоголізму пропонує наркологічний центр «Вибір+». Нам можна зателефонувати цілодобово за номером 0800339873 або залишити контактні дані для зворотного зв’язку. Навіть на ранній стадії боротися з патологією потрібно в стаціонарних умовах і разом із досвідченими лікарями. Ми консультуємо та лікуємо пацієнток анонімно з гарантією результату!

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *