Ефективне лікування алкоголізму та наркоманії

АНОНІМНО — ЦІЛОДОБОВО

0800 330 359

viber
alc
alc
Сучасні методи лікування алкоголізму - “Вибір+” Львів.

Сучасні методи лікування алкоголізму

З огляду на актуальність проблеми залежності від спиртних напоїв, не дивно, що лікарі та вчені постійно шукають нові способи, як вилікувати алкоголіка Львів. Сучасна медицина дозволяє досягати відмінних результатів на початкових і пізніх стадіях захворювання, причому без застосування фізичного насильства і з індивідуальним складанням програми відновлення. «Вибір+» – реабілітаційний центр, де застосовують передові розробки у сфері терапії алкозалежних. Ви можете звернутися до нас по допомогу в будь-який час, не сумніваючись в отриманні анонімного і кваліфікованого обслуговування.

Основні принципи терапії алкоголіків:

 • орієнтація на довгостроковий ефект шляхом усунення причин захворювання;
 • обмеження можливості спілкування з минулою компанією;
 • спостереження за станом в цілодобовому режимі;
 • надання всебічної психологічної підтримки;
 • відсутність будь-якого насильства – не можна змусити людину лікуватися, зате можна мотивувати її докладати зусилля заради одужання;
 • залучення родичів для налагодження зруйнованих через хворобу відносин;
 • комбінований підхід – поєднання медикаментозних та психотерапевтичних методик для профілактики рецидивів.

Боротьба з алкоголізмом за допомогою психотерапії

Детоксикація організму алкоголіка дає тимчасове поліпшення стану, адже залишається проблема психологічної залежності від випивки. Людина звикла розслаблятися і «забуватися» за допомогою спиртного, і щоб не трапився рецидив, потрібно пройти курс психотерапії. Суть такого лікування полягає в поступовій корекції свідомості та підсвідомості хворого в рамках групового або індивідуального спілкування з психотерапевтом. Лікар в рамках лікування:

 • вивчає причини появи хвороби, допомагає залежному розібратися в глибинних страхах;
 • знаходить правильні слова для мотивації хворого на повернення до тверезості;
 • допомагає змінити сприйняття себе, навколишнього світу, життєвих обставин, щоб вдавалося досягти відчуття щастя без стимулятора у вигляді алкоголю;
 • створює сприятливі умови для відновлення морально-етичних цінностей, інтелектуальних здібностей, прагнення досягати поставлені цілі;
 • підтримує у важкі періоди.

Психотерапевтичне лікування підходить практично всім хворим (включаючи людей похилого віку, підлітків, вагітних), формуючи базу подальших позитивних змін. Малоефективним лікування є для алкозалежних з психічними розладами або останньою стадією захворювання, при якій спостерігається біла гарячка.

Кодування алкоголізму за допомогою вшивання ампул

Стабільно популярним і дієвим є лікування від алкоголю Львів за допомогою медикаментозного кодування. Суть методу полягає в тому, що пацієнтові вводять певну кількість ампул з ліками на основі дисульфіраму в підлопаткову або сідничну зону. Поширюючись організмом, препарат блокує природні захисні механізми та не дає розщеплювати етиловий спирт. В результаті при вживанні навіть мінімальної кількості алкоголю розвивається найсильніша інтоксикація. Нарколог може після початку дії ліків провести провокацію – дати трохи горілки, щоб спровокувати комплекс негативних реакцій, доводячи важливість дотримання тверезого способу життя.

Переваги методики:

 1. Застосування при різних стадіях алкоголізму.
 2. Можливість контролю тривалості дії шляхом індивідуального підбору дозування.
 3. Відсутність побічних ефектів.
 4. Можливість поєднання з іншими тактиками лікування – після кодування пацієнтові все одно необхідний курс реабілітації для усунення патології на рівні психіки.

Недоліки підшивки:

 • тимчасовий ефект;
 • наявність протипоказань, при яких вшивати ампулу не можна;
 • необхідність проведення міні-операції – процедуру проводять виключно в наркологічному стаціонарі з введенням знеболюючого препарату.

Боротьба з алкоголізмом за допомогою гіпнозу

Багато рішень, що приймаються людиною, управляються підсвідомістю, і лікарі знайшли спосіб впливати на неї. Занурюючи пацієнта в стан трансу, гіпнотерапевт здійснює установку на тверезість, підбираючи вагомі для конкретної людини аргументи. Найбільш відомим є метод Довженка – процедура психологічного кодування, в рамках якої лікар роз’яснює небезпеку повернення до пияцтва і розкриває перспективи тверезого життя. Як правило, для досягнення пролонгованого ефекту потрібно 1-2 сеансу, які можна проводити як в клініці, так і вдома.

Наш наркологічний центр Львів має у своєму розпорядженні фахівців і запас сертифікованих медикаментів для лікування алкогольної залежності за допомогою перерахованих вище методик. Зателефонуйте або надішліть онлайн-запит, щоб записатися на прийом!

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *